SALE OUT. Gigabyte B760 AORUS ELITE 1.0 M/B | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 DIMM | Memory slots 4 | S
- TootjadGigabyte
- Mudel: B760 AORUS ELITESO
- Saadavus: 1
-
158€
SALE OUT. Gigabyte B760 AORUS ELITE 1.0 M/B | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | Chipset Intel B760 Express | ATX | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACKPLATE INCLUDED
| All | |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 335.00 mm |
| Gross depth master carton | 570 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross height master carton | 285 mm |
| Gross weight | 1.23 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Gross width master carton | 285 mm |
| Kiibikomplekt | Intel B760 Express |
| Mälupesad | 4 |
| Net weight | 0.95 kg |
| Net weight master carton | 8.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 239.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | B760 AORUS ELITE 1.0 M/B |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACKPLATE INCLUDED |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Tare weight master carton | 0.787 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 DIMM |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports 13th/12th Gen Intel Core Series Processors |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | No |

